Книга - це джерело освіти, знання і якщо збагачення, то збагачення культурного і душевного. (Рильський М.)

неділя, травня 11, 2025


                           День матері.


     У кожній країні свято Матері відзначають давно. Щасливі ми, що воно прийшло, нарешті, і до нас, бо Мама — основа всіх основ. Вона народжує і виховує дитину, плекає, оберігає від біди і горя. Мама турбується увесь вік за дитину, проймається її болем на відстані.Слово “мама” росте разом з нами тихо, як тихо ростуть дерева, сходить сонце, розцвітає квітка, як тихо світить веселка і гладить по голівці рідна рука


    Мама, мати, матуся! Скільки спогадів і тепла таїть це магічне слово, бо ним ми звертаємось до Найближчої.Найдорожчої.Найріднішої.

Найдобрішої.Наймилішої для нас людини, людини з прекрасним і гордим іменем — Мати! Її очі супроводжують дітей у далеких життєвих мандрах.Материнська ласка гріє нас крізь усе життя. Любов до матері — це святе почуття. Немає вищої любові за материнську.

     Там, де ступає матуся, здається, стає тепліше, піднімаються трави, розцвітають квіти, радісно щебечуть пташки. По-особливому дерева там ростуть, опустивши свої віти до матінки-землі, віддаючи данину шани і поваги. А інші здіймають віти до сонця, ніби прославляючи ім’я Матері!

     Цьому святу і було призначене засідання клубу «Жіноче крило», під назвою «Материнська мудрість: наш дороговказ». Бібліотекар  ознайомила присутніх з історією свята На святі лунали вірші про матір, у виконанні членів клубу. На завершення свята всі разом співали пісню «Мамині яблуні»